Program „MÓJ PRĄD”

Program „Mój Prąd” to rządowy program wparcia, które w zasadzie pozwala niemal każdej osobie fizycznej otrzymać maksymalną kwotę dofinansowania, która wynosi 5000zł. Korzystając z naszych usług cały proces uzyskania dofinansowania poprowadzi za Ciebie dział realizacji. Jednak jeżeli chciałbyś wiedzieć więcej na temat samego programu oraz jak zakwalifikować się do „Mojego Prądu” poniżej znajdziesz więcej informacji na ten temat. Najważniejsze to mieć świadomość, że kwota, którą rząd przeznaczył jest ograniczona.

JAK MOŻNA UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE

Od 13 styczna można składać wniosek na dofinansowanie mikroinstalacji fotowoltaicznych. Wniosek można złożyć po zainstalowaniu paneli fotowoltaicznych oraz po zamontowaniu przez Zakład Energetyczny licznika dwukierunkowego. Wniosek może być złożony on-line oraz w wersji papierowej.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z DOTACJI?

Z dotacji w ramach rządowego programu „Mój Prąd” może skorzystać każda osoba fizyczna, która wytwarza prąd na potrzeby własne. Inwestycja nie może być rozszerzeniem już istniejącej instalacji.

ILE MOŻNA ZYSKAĆ?

Dofinansowanie wynosi 5 000 zł. Dodatkowo dotacja jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych. Pozostałe koszty, których nie pokryje dotacja można odliczyć sobie od podatku. Nie czekaj! Kwota jest ograniczona!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *